Hey hallo allemaal,
Mijn naam is Roy en ik ben zojuist begonnen met deze nieuwe hobby. Ik heb nog nooit gestookt dus dit een nieuwe hobby noemen is een beetje een verwachting. Ik heb namelijk al tal van hobby's die te maken hebben met het zelf maken van allerlei zaken die smaak bevatten zoals kwark maken, kaas maken, (gefermenteerde) saus maken, roken van vis, vlees, zout en zuivel, vlees dry agen, likeuren maken en bier brouwen.
Ik ben op de gedachte gekomen om te gaan stoken nadat ik een lading bier 'over' had waar ik even niets mee kon. Nog steeds staat dit bier hier 'in de weg'. Na ingelezen te hebben raakte ik meer en meer geïnteresseerd in het stoken en heb ik besloten hier meer in te gaan verdiepen.
Ik verwacht zeer binnenkort mijn eerste stook te gaan uitvoeren. Ik heb al best wat geleerd op dit forum en ben van plan dit nog meer te gaan doen. Iedereen in ieder geval bedankt voor alle nuttige input op dit forum.
Hi Roy
Welkom.
Gezien je belangstelling, fermenteren, roken, brouwen, masceratie etc, zullen we zeker veel van elkaar kunnen leren.
Veel plezier hier en het is altijd leuk een foto van je installatie te posten.
[url= Verwijderde link [/img][/url]
Was even uitzoeken om een foto te plaatsen. Maar ik denk dat dit nu gelukt is. Bedankt allemaal!
Nee, helaas lukt het toevoegen van foto's toch niet. De links worden automatisch verwijderd zie ik. Misschien ooit.