-
Murmillo vind forumbericht "Hollandsche CCVM ketel" – leuk 3 jaren, 5 maanden geleden
-
Murmillo vind forumbericht "Advocaat" – leuk 3 jaren, 5 maanden geleden
-
Murmillo vind forumbericht "Mash maken" – leuk 3 jaren, 5 maanden geleden
-
Alchemist antwoordde op het onderwerp "Mash maken" – 3 jaren, 5 maanden geleden
@tjerk het ligt eraan wat voor soort gistvat je hebt, die met een kraantje kun je zo laten lopen, een hevel kan ook. Het verschilt per gistsoort hoe sterk de koek is op de bodem, vaak kun je het gistvat… Meer lezen»
-
Alchemist antwoordde op het onderwerp "Advocaat" – 3 jaren, 5 maanden geleden
@brandt-r ik zie twee mogelijkheden, de eerste is de temperatuur, eidooiers stollen volledig bij 80 a 84 graden, dus je hebt waarschijnlijk wat laag gezeten qua temperatuur. Anderzijds zie ik dat je meer alcohol gebruikt dan de recepten die… Meer lezen»
-
Alchemist antwoordde op het onderwerp "Mash maken" – 3 jaren, 5 maanden geleden
@tjerk geen probleem, we hebben het allemaal moeten leren 😉
-
Alchemist antwoordde op het onderwerp "Mash maken" – 3 jaren, 5 maanden geleden
@tjerk als je van plan bent de verwarming te gebruiken van de t500 zeg ik liever niet doen, je hebt kans op aanbranden en die smaak krijg je niet altijd uit je eindproduct. Het verwarmen en met citroenzuur toevoegen… Meer lezen»
-
Robbert antwoordde op het onderwerp "Vraag, ik heb een boiler 80 liter waarvan ik mijn eerste ketel wil gaan maken." – 3 jaren, 5 maanden geleden
Diameter buis van 54 mm hoeft niet te dun te zijn . Lengte en vulling maakt uit . Totale interne condens oppervlakte dus . Daar tegenover de verhouding van toevoer energie en Flow. Evenals de bouw vorm altijd nadenken hoe… Meer lezen»
-
Pikketanus vind forumbericht "Hallo stokers" – leuk 3 jaren, 5 maanden geleden
-
Murmillo antwoordde op het onderwerp "Gistingstank 90 liter aangeboden" – 3 jaren, 5 maanden geleden
@ajn gefeliciteerd
-
Murmillo vind forumbericht "Gistingstank 90 liter aangeboden" – leuk 3 jaren, 5 maanden geleden
-
Murmillo vind forumbericht "Hallo stokers" – leuk 3 jaren, 5 maanden geleden
-
Murmillo antwoordde op het onderwerp "Hallo stokers" – 3 jaren, 5 maanden geleden
Welkom. Veel plezier hier.
-
Murmillo antwoordde op het onderwerp "Vraag, ik heb een boiler 80 liter waarvan ik mijn eerste ketel wil gaan maken." – 3 jaren, 5 maanden geleden
@haak prachtig hoe de oude urnen kunnen dienen in het heden.
-
Pikketanus antwoordde op het onderwerp "Flessen kurken" – 3 jaren, 5 maanden geleden
@martin74 veelal wordt geadviseerd flessen met kurk liggend op te slaan tegen uitdroging. Ook zou een seal kunnen helpen tegen uitdroging. Zelf gebruik ik veelal schroefdoppen, beugelsluiting of T-kurken. Ik heb wanneer ik een T-kurk kies neem ik de kunsstof… Meer lezen»
- Meer laden